🌹 Drogie kobiety w trudnych życiowych sytuacjach… 🫂 Poniżej kolejny poniedziałkowy post przygotowany przez uczestniczkę grupy wsparcia: „RAZEM DAMY RADĘ”.
Tym razem będzie o MOBILIZACJI DO ZMIANY 🍀
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
Po kilkumiesięcznym „taplaniu się we własnym błotku” 🙈po rozstaniu, postanowiłam pójść do „znajomej mojej znajomej” – Agnieszki Gaweł. Podobno otwiera umysł, zadaje właściwe pytania etc. Poszłam.
Na pierwszym spotkaniu moja samoocena wynosiła 4,5 w skali do 10. Usłyszałam kilka pytań i…szukałam odpowiedzi na nie przez dwa tygodnie (a może odpowiedź znałam, tylko nie chciałam dać jej racji bytu?). Wróciłam, aby na nie odpowiedzieć i usłyszałam nowe pytania…historia trwała kilka miesięcy.
Kiedy po pół roku okazało się, ze moja samoocena wynosi 9,5 (!) – już nie znałam tamtej dziewczyny z oceną 4,5 🥰. To ja sama znalazłam odpowiedzi, ale dzięki pytaniom Agi❤️. Można by rzec, że jest moją matką chrzestną, bo zdecydowanie narodziłem się na nowo.
Małymi kroczkami i własną pracą pod okiem Agnieszki dotarłam tutaj – jestem szczęśliwym singlem 🤩😍. Chciałabym, aby każda/każdy z Was znalazł siebie i swoje szczęście – czy to po rozstaniu, czy w innej życiowej sprawie.
——————————————————
Projekt: „RAZEM DAMY RADĘ” uzyskał dofinansowanie z budżetu miasta Poznania i jest realizowany pod patronatem Wielkopolskiej Sieci Organizacji Pozarządowych Działamy Razem, w ramach Centrum Inicjatyw Lokalnych, Regrantingowe 2021.