Wybrałam pewność i bezpieczeństwo w walce o swoje prawa udając się po pomoc prawną do Pani mecenas Małgorzaty Sokołowskiej, która jest profesjonalnym, zaangażowanym i rzetelnym prawnikiem. Odpowiada mi terminowy, bezpośredni kontakt oraz cierpliwość do swojego klienta, którą niewątpliwie Pani Mecenas posiada. Polecam zdecydowanie za: profesjonalizm, doświadczenie i zapał do pracy, za przyjazne i pozytywne nastawienie, za uczciwe stawianie sprawy.

Viola Nowak

Pani mecenas Małgorzata Sokołowska jest przede wszystkim osobą bardzo kompetentną, rzeczową, która wskazuje różnorodne sposoby rozwiązania problemu. Reprezentowała mnie w kilku sprawach rodzinnych i majątkowych, które zakończyły się sukcesem. Jest przy tym niezwykle ciepła i wspierająca. Polecam jej usługi tym wszystkim, którzy są w trudnym momencie życia i szukają profesjonalnej pomocy prawnej.

Joanna Kalińska

Serdecznie polecam! To nie tylko pełen profesjonalizm, ogromne doświadczenie ale i pełne zaangażowanie w problem, niesamowite wsparcie i bezpośredni kontakt. W trudnych sprawach takie cechy prawnika są nie do ocenienia.

Barbara Kosakowska

Polecam Mecenas Sokołowską – rzeczowo, konkretnie i profesjonalnie. Duże doświadczenie w wielu sektorach pozwala na wieloaspektowe wsparcie.

Karolina Krawiec

Polecam serdecznie Panią Mecenas. To bardzo dobry prawnik i bardzo dobry człowiek, a to wszystko w komplecie dla swoich klientów:)

Ewa R-ska

Pełne zaangażowanie Pani Mecenas w prowadzoną sprawę. Zawsze mogłam i mogę liczyć na pomoc Pani Adwokat, choćby telefonicznie – świetny kontakt i bardzo pomocne porady. Ogromna wiedza i doświadczenie Pani Adwokat. Polecam/

Izabella Puziak

Polecam z pełnym przekonaniem wsparcie Pani mecenas. Jest profesjonalistką w swojej specjalizacji i rozjaśnia wiele praw, o których często nie wiemy i jak możemy działać w trudnych sytuacjach. Zawsze można na nią liczyć. Działa bardzo szybko, wystarczy podjąć decyzje i odważyć się na korzystne zmiany.

Sandra Dzielicka

Obserwuj mnie w mediach społecznościowych