Uwaga! Uwaga!
Zapraszamy do wzięcia udziału w KONKURSIE NA NAJBARDZIEJ INSPIRUJĄCE HISTORIE ŻYCIA osób, które kiedyś zmagały się z trudną sytuacją osobistą i być może dawniej nie widziały „światła w tunelu”, jednak odważyły się dokonać zmian i dziś żyją pełnią życia !
Prawo rodzinne bez tajemnic połączyło siły z Joanną Bogielczyk, żeby zrealizować projekt:
UWIERZ W SWOJĄ SIŁĘ I MOŻLIWOŚĆ ZMIANY NA LEPSZE!
  • Finansowany z budżetu miasta Poznania, w ramach Centrum Inicjatyw Lokalnych – Regrantingowe 2020, pod patronatem Wielkopolskiej Sieci Organizacji Pozarządowych Działamy Razem.
CEL KONKURSU:
Konkurs ma na celu wsparcie osób, które borykają się z decyzjami dotyczącymi zmiany swojej sytuacji życiowej. Może chodzić o rozwód bądź poukładanie życia po rozstaniu w nieformalnym związku. Ktoś inny może musi zawalczyć o opiekę nad dziećmi lub o zabezpieczenie potrzeb materialnych rodziny albo od lat żyje w toksycznym związku i nie wie, jak ma wyjść z takiej sytuacji.
Celem akcji jest pokazanie, że warto wierzyć w siebie, walczyć o godność i lepsze życie i nie spisywać swojego życia na straty.
KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?
  • Zapraszamy wszystkich pełnoletnich Poznaniaków i Poznanianki, gdyż celem jest rozwój wspólnot i społeczności lokalnych na terenie miasta Poznania;
  • czekamy na historie, które mogą zainspirować innych do zmiany swojego życia i pokazać im, że warto wierzyć w siebie;
  • historie mogą identyfikować autora (zostać podpisane imieniem i nazwiskiem, linkiem do firmy, zdjęciem) tylko wówczas, gdy nie będą opisywać czynów/zachowań/postępowania/cech/nałogów osób trzecich, czyli jeśli będą skupiać się na emocjach, czynach, postawie i zmianie, jaka dokonała się w nim samym;
  • Jeśli chcesz podzielić się z nami szczegółami swojej trudnej niegdyś historii, w przypadku jej wyboru, opublikujemy ją pod zmienionym imieniem i z delikatną korektą szczegółów, aby nikt nie mógł Ciebie ani Twoich bliskich zidentyfikować.
GDZIE I DO KIEDY NALEŻY PRZESŁAĆ ZGŁOSZENIE?
Aby wziąć udział w Konkursie, należy do 21 listopada br. do godz. 23:59 przesłać na adres: biuro@kancelariapsj.pl zgłoszenie w postaci: historii swojego życia w wersji edytowalnej oraz dowolne zdjęcie (może to być postać albo symbol, który identyfikuje Twoją historię)
DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?
Twoja historia może zainspirować innych do działania i zmiany swojego życia na lepsze!
Wybierzemy 5 historii, a ich autorów nagrodzimy:
Wybrane historie wydamy w formie ogólnodostępnego ebooka, aby mogły inspirować i dawać nadzieję osobom potrzebującym takiego życiowego przekazu.
Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie w naszym regulaminie:
 Udostępnij, polub skomentuj. Dzięki temu dotrzemy ze swoim przekazem do większej liczby odbiorców.