💥 Dobiega końca konferencja online: 💔 ROZWÓD OCZAMI DZIECKA😢, a na koniec, w poniedziałek 13.12 o godz. 11:00 TEMAT trudny, ale bardzo potrzebny i to naprawdę wielu z Was:

5️⃣ Jak chronić dziecko przed rodzicem z zaburzeniami psychicznymi /osobowości i jak to pokazać w sądzie?
🎙Ponownie będę rozmawiać z Joanną Misiek – Zbierską – psycholożką, psychoterapeutką, coachką i mentorką, która współtworzy Wyspa Zmian Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna.
Joanna nie boi się wprost mówić o sprawach trudnych, bo – podobnie jak ja – ma spore doświadczenie zawodowe w pomaganiu osobom doświadczających przemocy, której nie widać…
🎤Podczas rozmowy zapytam moją gościnię:
🔺 Jakie są najczęstsze zaburzenia osobowości, które mają wpływ na relacje małżeńskie /partnerskie i wychowywanie dzieci?
🔺 O jakie ważne decyzje sadu warto wnioskować w sytuacji podejrzenia przemocy?
🔺 Z jakiego powodu tak często przemoc w białych rękawiczkach jest tak słabo udokumentowana?
🔺 Jakie scenariusze życiowe mogą realizować dzieci z takim doświadczeniem domowym ?
🔺 W jaki sposób przemoc na matce/ ojcu wpływa na dziecko?
🔺 Co z przemocą nieudokumentowana wobec dziecka? Jakie symptomy na to wskazują? Jak ono może zachować się podczas spotkania z biegłymi?
✨✨Serdecznie zapraszam✨✨
Będę wdzięczna za udostępnienie posta. W ten sposób mogę dotrzeć do osób, które być może dziś potrzebują wielowymiarowego wsparcia w związku z rozstaniem.
_____________________________________
Projekt realizowany jest pod patronatem Wielkopolskiej Sieci Organizacji Pozarządowych Działamy Razem, w ramach mikrograntu otrzymanego w ramach projektu pn. „Poznańskie Centrum Dla Rodziny 2021”, finansowanego ze środków Miasta Poznania.